Sıkça Sorulan Sorular

Ankaragücü İnternet Mağazası Nedir?
MKE Ankaragücü’nün çevrimiçi sanal mağazasıdır. MKE Ankaragücü’ne ait birçok lisanslı taraftar ürünlerine bu adres üzerinden ulaşıp, güvenli bir şekilde alışveriş imkanı sunmaktadır.
Nasıl üye olabilirim?
Sağ üst tarafta bulunan “GİRİŞ YAP / ÜYE OL” bağlantısına tıklayıp, tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Şifremi unuttum?
Kullanıcı girişi yaptığınız ekranda “Şifrenizi mi unuttunuz?” bağlantısına tıklayıp ilgili alanları doldurduğunuzda, eposta adresine şifre sıfırlama bağlantısı gönderilmektedir.
Ödeme seçenekleri neler?
Kredi Kartı, Havale ve EFT olarak ödemeler gerçekleştirilmektedir.
Alışveriş yapmak güvenli mi?
Sanal mağaza sistemimizde kredi kartı bilgileriniz tarafımızca saklanmamaktadır. Tüm alışveriş işlemleri 256Bit SSL alt yapısı ile şifrelenip korunmaktadır.
Havale ile nasıl sipariş verilir?
Öncelikle ürün siparişi verilmeli, sipariş ödeme ekranında ödeme seçeneği olarak Havale & EFT seçilmelidir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra sipariş numarası mutlaka not alınmalıdır. Siparişi verilen ürünün toplam tutarı banka hesaplarımıza yatırılırken açıklama kısmana sipariş numarası yazılmalıdır.
(Havale & Eft işlemlerinde masraf tutarları müşteriye aittir. Aksi halde siparişiniz tamamlanmaz.)
Sipariş verdim ama ödeme yapmadım ne olacak?
Sipariş verilen ürünün ödemesi 3 gün takip edilir. 3 gün içerisinde ödeme işlemi yapılmaz ise sistemden otomatik olarak sipariş silinmektedir. Aynı işlemi 3. kez tekrarlayan kullanıcının hesabı süresiz olarak askıya alınır.
Banka hesap numaraları neler?
AKBANK:
IBAN: TR55 0000 0000 0000 0000 0000 00

İŞBANK:
IBAN: TR55 0000 0000 0000 0000 0000 00

(Havale & Eft işlemlerinde masraf tutarları müşteriye aittir. Aksi halde siparişiniz tamamlanmaz.)

Siparişim nasıl teslim edilecek?
Sipariş sırasında yazmış olduğunuz adrese teslim edilir. Adresinizde size ulaşılamıyorsa yakınınızın kimlik bilgileri kontrol edilerek teslimat yapılabilir.
Sipariş verdiğim ürünler orijinal mi?
İnternet Mağazamızdan verilen siparişlerin tümü MKE Ankaragücü’nün lisanslı taraftar ürünleridir. Puma logolu ürünler Puma firmasından tedarik edilip satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler %100 Orijinaldir.
Sipariş kargo takibi
Siparişi verilen ürün kargo firmasına verildiğinde, kargo takip bilgileri hem kullanıcı panelinize hemde eposta adresine gönderilmektedir. Gönderilen takip numarasının yanında siparişinizin takibini yapabileceğiniz bağlantı adresi de eklenmektedir. Bu sayede siparişinizin takibini kolayca yapabilirsiniz.
Sitede sorun yaşıyorum, sipariş veremiyorum ne yapmalıyım?
Sanal mağazamızdan sipariş veremediğiniz, sorun yaşadığınız durumlarda buraya tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz ve/veya canlı destek sistemimizden bizimle irtibat kurabilirsiniz.